FAG Magyarország Ipari Kft.  (Schaeffler Csoport) logo

Karbantartó mérnök

  • Cég neve

    FAG Magyarország Ipari Kft. (Schaeffler Csoport)

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Főbb feladatok:

  • tervek kidolgozása, specifikációk meghatározása a megelőző és eseti karbantartársi feladatok kivitelezésére
  • karbantartás folyamatos felügyelete: idő- és költségkeretek kontrollálása
  • hibák elemzése, fejlesztések kidolgozása a megszüntetésükre
  • gépfelújítási projektek irányítása
  • gyártóberendezések gyártóképességének fenntartása
  • szükséges termékminőség biztosítása (intézkedések a gépképesség-vizsgálat után)
  • pótalkatrész beszerzés és gazdálkodás
  • előírások ellenőrzése, összehangolása és végrehajtása
  • gyárfenntartási feladatok ellátása, auditok elvégzése
  • dolgozói csoportok, karbantartók munkájának és szakmai képzésének koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • kiváló műszakirajz olvasási ismeret
  • hidraulika és pneumatika területén való jártasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • rugalmasság, motiváció, kiváló csapatjátékos hozzáállás
  • proaktív, dinamikus személyiség
  • hasonló munkakörben multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem mellett éves bónusz
  • többféle béren kívüli juttatás
  • szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőség
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi munkakörnyezet

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal már ma a holnap világát alakítjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök