DS Smith Packaging Hungary Kft. logo

Karbantartó mérnök (elektromos)

  • Cég neve

    DS Smith Packaging Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Nagykáta

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Egyetem

A DS Smith Packaging Hungary Kft. nagykátai hullámtermékgyárának 10 fős karbantartó csapatába keressük új kollégánkat. A csapatot nyolc fő karbantartó, egy beszerzésekért felelős mérnök és egy menedzser alkotja.

Téged várunk a csapatunkba, ha mind az irodai mind a termelési környezetben otthonosan érzed magad és vonzanak a gyártóberendezések!

FŐBB FELADATOK

  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel (Continuous Improvement)
  • Karbantartási stratégia fejlesztése a karbantartási menedzserrel együttműködve
  • Karbantartók képzése, fejlesztése
  • Preventív diagnosztikai mérések, elemzések, riportok készítése
  • Karbantartási utasítások fejlesztése, aktualizálása
  • Tartalék alkatrészek megrendelése, obsolete alkatrészek felmérése, beszerzése
  • Belső auditok elvégzése (LOTOTO, higiéniai, munkavédelmi), külső auditok támogatása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, szervizekkel
  • Aktív és konstruktív részvétel a hibaelhárításokban
  • Karbantartó menedzser támogatása, helyettesítése
  • A műszaki és munkavédelmi jelzések kezelése a vállalat saját rendszereiben

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú villamos-, automatizálási vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Magyar nyelv anyanyelvi szinten
  • Középfokú angol nyelvismeret (előnyt jelent: német, francia nyelvismeret)
  • Megbízható, pozitív szemléletű hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő - normál munkarendben
  • Mobiltelefon, laptop
  • Határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Munkába járás támogatása céges buszokkal vagy bérlet, jegy árának 100%-os térítésével, vagy 30 Ft/km üzemanyagköltségtérítéssel
  • Cafetéria (OTP SZÉP kártya, kávébiléta)
  • Gyermek iskolakezdési támogatása
  • Céges rendezvények, programok

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök