Karbantartó

  • Cég neve

    Mauer + Partner GmbH

  • Munkavégzés helye

    2421 Kittsee, Intercity-Park 3.

  • Fizetés

    Bruttó 2 744 Euro havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Fröccsöntő gépek és kiegészítő berendezések karbantartása, javítása és karbantartási dokumentációinak vezetése
  • Viper 20 robotok karbantartása, javítása
  • Anyagellátó rendszer karbantartása, javítása
  • Anyagfelszívók, szárítók, mesterkeverék adagolók, darálók karbantartása, javítása
  • Pneumatikus gépek karbantartása, javítása
  • Gépészeti üzemeltetés
  • Szerszám fűtésszabályozók, temperálók javítása, karbantartása
  • Mechanikai szerelések és javítások elvégzése

Elvárások

  • Villamos, mechatronikai vagy gépszerelői szakon végzett képzés
  • Tapasztalat hibaelhárítás és a megelőző karbantartás területén
  • Hidraulikus technológia, pneumatikus technológia és PLC programozás ismerete
  • Munka rend (hétfőtől péntekig, délelőtt és délutáni műszak)
  • Megoldásorientált, proaktív munkamódszer és hálózatos gondolkodás
  • Kommunikációs képesség és a csapatban végzett munka élvezete
  • Megbízhatóság, rugalmasság, felelősség és minőségtudatosság
  • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat (lehetőleg Engel)
  • Hibakeresés és hibaelhárítás, hibás rendszerelemek cseréje
  • Tervezett karbantartás elvégzése
  • Műszaki rendszerek építése, átalakítása
  • Könnyű lakatos munka (ha van szaktudás)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Kommunikációs színtű német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • biztos teljes munkaidős állás
  • jó munkahelyi légkör, kedves munkatársak
  • teljesítmény alapú fizetés
  • Ingyenes parkolóhely a cég területén
  • Vállalati előnyök
  • Határmenti munkavégzés Ausztriában
  • Klimatizált tiszta munka körülmények
  • Müszakpótlék és munkábajárási támogatás az Ausztriai kémiai kollektiv szerződés szerint
  • 14 havi fizetés

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A Mauer + Partner GmbH egy fiatal és dinamikus fejlödő műanyag fröccsöntő cég Kittsee-ben.
Műanyag tégely és különböző kupakokat gyártó a tubus-, kozmetikai- és gyógyszeripar számára a legmagasabb minőségi követelményekkel. A német KM Packaging GmbH céghez tartozunk.

Jelentkezem gombra kattintva lehetőleg német nyelvű önéletrajzot csatolni.