Karbantartó lakatos

  • Cég neve

    Döhler Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4562 Vaja, Rohodi utca

  • Fizetés

    Bruttó 420e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 50e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

    • élelmiszeripari berendezések karbantartása, javítása
    • működéshez kapcsolódó ellenőrzések elvégzése,
    • üzemelés, termelés közben felmerülő hibaelhárítás,
    • hegesztési feladatok ellátása,
    • napi (műszakonkénti) és egyéb, időszakos karbantartások elvégzése,

Elvárások

    • géplakatos vagy egyéb gépészeti végzettség,
    • hegesztő végzettség (AWI, valamint Dissous, ívhegesztési tudás)
    • saválló anyagok, tartályok hegesztésében való jártasság,
    • 2-3 év tapasztalat, stabil szakmai tudás,
    • önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

- Élelmiszeripari üzemben karbantartóként eltöltött munka.
- Targonca kezelői bizonyítvny és jogosítvány.

Amit kínálunk

    • versenyképes jövedelem,
    • stabil, biztos multinacionális cégháttér,
    • hosszú távra tervezett foglalkoztatás,
    • munkába járás támogatása,
    • fejlődési lehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Döhler német központú nemzetközi vállalat. Vilászerte több mint 40 termelő vállalalat tartozik a cégcsoporthoz. Vajai gyümölcsfeldogozó üzemünk hosszútávú, biztos megélhetést jelentő állást kínál. 2015 óta dolgoznuk fel gyümölcsöket vajai telephelyünkön. Folyamatosan csökkentjük a tevékenységünk karbonlábnyomát, illetve az iparágon belül vezető szerepet játszunk a fenntartható művelésből származó gyümölcs feldogozásának megteremtésében.

Kérjük csatolja önéletrajzát jelentkezéséhez!