Homoky Hotels Tiliana Hotel Kft. logo

Karbantartó/Kertész

  • Cég neve

    Homoky Hotels Tiliana Hotel Kft.

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest, Hárshegyi út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Főbb feladatok, munkák

Budapesten a II. kerületben lévő 4 csillagos  szállodánk megbízható, elhivatott munkatársakat keres karbantartó/kertész pozícióra :

  • Megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántartása
  • Havi/heti/napi rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások, szükséges beállítások, kisebb javítások elvégzése.
  • Épületgépészeti rendszerek ellenőrzése.
  • A szálloda elektromos berendezéseinek kezelése és javítása
  • A mechanikus és elektromos rendszerek és a hozzájuk tartozó berendezések karbantartása, tesztelése, hibaelhárítása és javítása
  • Belső rendezvények lebonyolításához szükséges technikai segítség nyújtása
  • A szálloda területén  elhelyezkedő kert gondozása: növények, fák, cserjék, gyepfelület ápolása, fák, cserjék metszése
  • Fűnyírás, sövénynyírás
  • Növények ültetése
  • Kertészeti gépek, eszközök szakszerű használata (fűnyíró, motoros kasza, sövénynyíró stb.)
  • Növényvédelmi teendők elvégzése (gyomirtózás, permetezés)
  • A park és a burkolt területek napi takarítása (szemétszedés, lombgyűjtés, stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Tapasztalat mechanikus vagy elektromos hibák keresésében és javításában
  • Pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kertészeti területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős állás
  • Szállodai környezet
  • Útiköltség támogatása
  • Családias hangulat
  • Napi egyszeri meleg étkezés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Kertész

A jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát.