II.Ker Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft. logo

Karbantartó

  • Cég neve

    II.Ker Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1023 Budapest, Kolozsvári Tamás utca 11.

  • Fizetés

    Nettó 290e - 320e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Jó műszaki érzékkel rendelkező, dolgos, fiatalos és lendületes munkatársat keresünk sportpálya karbantartó pozícióra a Panoráma Sportközpontba (cím:1023 Bp., Kolozsvári Tamás u.11.)

Feladatok:
•             Műfüves sportpályák karbantartása
•             Általános kertészeti munkák
•             Általános épület és gép karbantartás

Elvárások

•             kisgépvezetői jogosítvány és/vagy tudás
•             önálló, pontos munkavégzés
•             2 műszakos munkarend vállalása a hét minden napján
•             csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság
•             terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk

Kulturált munkakörnyezet, Buda szívében
•             Bejelentett, jogtiszta munkahely
•             Versenyképes fizetés + juttatás
•             Munkaruha biztosítása
•             Tervezhető munkaidő

Céginformáció

Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, valamint jelölje meg bérigényét!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!