Karbantartó

  • Cég neve

    HRH BUD Management Kft

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Nagymező utca 38.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A szálloda műszaki rendszereinek kezelése, időszaki karbantartása és felülvizsgálata, szervizelése, dokumentálása
  • A bejelentett meghibásodások kijavítása, vendégpanaszok kezelése
  • Megfelelő munkakörülmények biztosítása munkatársaink számára
  • Liftek üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Villamos (erős- és gyengeáramú), gépészeti rendszerek napi rendszerességgel történő ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, szükség esetén javítása
  • Fűtő- és hűtőberendezések, klíma- és szellőző berendezések, melegvíz-szolgáltató berendezések kezelése, hibajavítása
  • HVAC rendszerek működésének ellenőrzése és szabályozása
  • Tűzvédelmi rendszerek jogszabályi előírások szerinti ellenőrzése, felügyelete
  • Hatósági előírások szerint vízkezelő berendezések ellenőrzése, felügyelete
  • Preventív karbantartások koordinálása
  • Külsős munkavállalók munkájának ellenőrzése

Elvárások

  • Szakképzettség és szakmai tapasztalat épületgépészet és villanyszerelés területén
  • Elektromos és kéziszerszámok általános ismerete
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Pontos, igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Korábbi szállodai karbantartói tapasztalat
  • Egyéb szállodai területek ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatalos, dinamikus csapattagok
  • Munkaruha, étkezés
  • Gyönyörű munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vidékieknek útiköltség támogatás
  • Cafeteria SZÉP kártyára

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen ebéd

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk szakmai önéletrajzát.