Karbantartó

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési gyártóberendezések karbantartása, javítása, hibák elhárítása
  • Terv szerinti megelőző, illetve éves karbantartási tevékenységek
  • A termelő gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Dokumentációk kezelése

Elvárások

  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Gyártó területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Előnyt jelent

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Emelőgép kezelő jogosítvány (targonca)

Amit kínálunk

  • Magas Cafeteria juttatás
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias légkör, támogató környezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Ha kihívásokkal teli munkakörre vágysz, melyben a fejlődési lehetőségen túl megbecsülést is kapsz, ez a lehetőség Neked szól!
Tatabányai partnercégünk részére keresünk KARBANTARTÓ kollégát, 12 órás folyamatos munkarendbe.

A Jelentkezés gombra történő kattintás után küldje el nekünk szakmai önéletrajzát!