Karbantartó, hegesztő

  • Cég neve

    Tatabánya Erőmű Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Vájár köz 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Hegesztési és lakatos munkák elvégzése elvárt minőségben;
  • Fémből és egyéb anyagokból készült szerkezeti elemek összeépítése.

Elvárások

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • 141-es, TIG (AWI) hegesztési eljárásban szerzett tapasztalat;
  • MSZ EN ISO 9606-1 szabvány szerint kiadott hegesztőminősítés vagy hegesztő szakmunkás bizonyítvány megléte;
  • Lakatos feladatok ellátásban szerzett tapasztalat;
  • Rugalmasság;
  • Tanulási hajlandóság;
  • Csapatban való jó együttműködés képessége.

Előnyt jelent

  • Erőműves tapasztalat;
  • Nyomástartó edények hegesztésében szerzett tapasztalat;
  • 111-es, MMA hegesztési eljárás ismerete.

Amit kínálunk

  • Alapbér;
  • Béren felüli havi plusz juttatások;
  • Évi nettó 450 000,- Ft Cafeteria juttatás;
  • 13. havi fizetés;
  • Nyugdíjpénztári hozzájárulás;
  • Kormányrendeletben rögzített áramdíjkedvezmény;
  • Gépkocsival történő munkába járás támogatása a jogszabályi 15 Ft/km költségtérítés felett, további nettó 35 Ft/km-el (közigazgatási határon kívül);
  • 100%-os helyi bérlet térítés;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Hosszútávú, biztos megélhetést nyújtó munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az idén fennállásának 125-ik évfordulóját ünneplő Tatabánya Erőmű Kft. a város távhő rendszerének és közintézményeinek alapvető hőforrása. Legfontosabb feladata a mintegy 23.000 lakás és számos intézmény fűtési és használati melegvíz ellátásához szükséges hőenergia előállítása.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el önéletrajzát a bérigény megjelölésével.