Karbantartó géplakatos

  • Cég neve

    Mageba Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    4461 Nyírtelek, Ipari út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A MAGEBA Hungary Kft. dilatációs szerkezetek és hídsaruk gyártásával foglalkozó cégünk karbantartó géplakatos munkatársat keres nyírteleki telephelyünkre teljes munkaidőbe
  • A gyártásban működő gépek és berendezések teljes körű javítása és karbantartása.
  • Épületgépészeti és háztechnikai javítások elvégzése.
  • A karbantartáshoz, javításhoz szükséges rendelési igény továbbítása a beszerzés felé.
  • Karbantartási dokumentumok kezelése.
  • Karbantartási utasításokban előírt tervszerű megelőző karbantartási feladatok elvégzése és dokumentálása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség: gépszerelő karbantartó géplakatos.
  • Min. 3 év (forgácsoló gépek javításában szerzett) szakmai tapasztalat.
  • Önállóan végzett hibakeresés, és hiba elhárítás a rendelkezésre álló gépdokumentációk alapján
  • Szakmai együttműködés az elektromos karbantartóval

Előnyt jelent

  • Hidraulikus  rendszerek ismerete.
  • Pneumatikus rendszerek ismerete.
  • Elektromos kéziszerszámok mechanikus javításában szerzett tapasztalat.
  • Emelőgép-kezelői engedély és gyakorlat.
  • Hegesztési ismeretek
  • CNC és hagyományos forgácsoló gépek javításában szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti berendezések üzemeltetésében és javításában szerzett tapasztalat( szellőzés, fűtés, stb.)
  • Hegesztőgépek mechanikus javításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

A fényképes önéletrajzokat kérjük Nagy László termelésvezetőnk részére emailben megküldeni szíveskedjenek.