Karbantartó (gépész)

  • Cég neve

    Agroloop Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Géptelepítésben és kivitelezési munkákban aktív részvétel
  • A gyártó és a termelést kiszolgáló berendezések rendeltetésszerű és biztonságos működésének folyamatos felügyelete
  • Gépek, berendezések tervszerű megelőző karbantartása
  • Zsírzási feladatok elvégzése
  • Hibakeresés, hibaelhárítás
  • Műszaki anyagraktár kezelése
  • Külső cégek által végzett karbantartás szervezése, az elvégzett munkák átvétele
  • Elvégzett karbantartói tevékenységek dokumentálása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves mechanikus karbantartói / gépbeállítói / hegesztői / szerviztechnikusi / csőszerelői tapasztalat
  • Hajlandóság folyamatos munkarendben történő munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Targonca kezelői jogosítvány
  • Kazánkezelői képesítés
  • Nyomástartóedény-gépész végzettség

Amit kínálunk

  • Egy elhivatott csapat, aki Veled vállvetve építi a projektet
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Mozgóbér
  • Bejárási támogatás
  • Privát egészségbiztosítási csomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Agroloop prémium minőségű alternatív fehérjegyártó vállalat, amely fekete katonalégy lárvákból állít elő egészséges állateledel-alapanyagot és szerves talajjavító készítményt, ezzel innovatív megoldást kínálva az állati takarmány-nyersanyag termelés környezeti hatásainak csökkentésére, valamint a talajegészség javítására. Vállalatunk tavaly kezdte meg a gyártóüzem építését Üllő határában. A cég hosszú távú tervei közé tartozik az ipari méretű rovartenyésztés bevezetése a közép-európai régióba.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.