Karbantartó, garanciális javító

  • Cég neve

    Raw Facility Management Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Létesítmények karbantartási munkáinak támogatása
  • Garanciális bejelentések alapján a hibák gyors és szakszerű elhárítása
  • Épületgépészeti és alapvető épületvillamossági berendezések kezelése, ellenőrzése
  • A berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások betartása, dokumentáció kezelése
  • Eseti feladatok elvégzése
  • Anyagigénylések kezelése

Elvárások

  • Legalább 1-2 év karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Gépésztechnikus, elektronikai technikus műszerész, festő-gipszkartonos vagy villanyszerelő végzettség,
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriájú jogosítvány

Amit kínálunk

  • Energikus, barátságos csapat
  • Szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés:

  • Budapest

Céginformáció

A RAW Facility Management Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba: Karbantartó, garanciális javító.

A jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.