Karbantartó

  • Cég neve

    G8 Investment Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Ipari park utca

  • Fizetés

    Nettó 250e - 300e Ft havi bér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a bérlőknek kiadott irodaházban és raktárban karbantartási munkák ellátása
  • általános épületüzemeltetési feladatok ellátása
  • az épületek gépészeti és egyéb berendezéseinek, ezközeinek működésének napi ellenőrzése
  • kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása
  • épületeken belüli kisebb javítási és szakipari munkálatok elvégzése, festés, laminált parketta lerakása csapcsere, kisebb faljavítások, zárcsere stb.
  • üzemzavar elhárítási szolgálat
  • megelőző karbantartások elvégzése és nyilvántartása az éves terv szerint
  • épületek udvarának, kültéri parkolójának szezonális karbantartása (télen járhatóság biztosítása, nyáron alapszintű kertészeti munkák elvégzése)
  • a karbantartáshoz szükséges anyagok beszerzése
  • együttműködés a külsős alvállalkozó partnerekkel

Elvárások

  • min, 1 év, hasonló munkakörben, vagy építőiparban szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • középfokú iskolai végzettség
  • ügyfél-központúság és a folyamatok átlátása
  • B kategóriás jogosítvány
  • önállóság

Előnyt jelent

  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • villanyszerelő, gépész végzettség vagy tapasztalat
  • kőműves, építőipari tapasztalat
  • festő- mázoló gyakorlat vagy képesítés
  • targonca vezetési gyakorlat
  • IV. kerületi, III. kerületi, dunakeszi lakóhely

Amit kínálunk

  • egy műszakos munkarend
  • hosszútávú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • 8 órás, bejelentett állás
  • munkaruha biztosítása
  • év végi bónusz
  • stabil anyagi háttér
  • nyugodt, családias légkör

Céginformáció

Irodaépületek, raktárak üzemeltetésével foglalkozunk lassan 20 éve, munkaidőben, állandó karbantartói jelenlétet biztosítunk bérlőinknek. Általános karbantartói állásra, jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk Budapest, IV. kerületi munkahelyre. 8 órás bejelentett állás, azonnali munkakezdés, KKV munkakörnyezet.

Fényképes szakmai önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk.