Karbantartó

  • Cég neve

    Full-Pack Kft.

  • Munkavégzés helye

    1101 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A konyhai gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása, rendszeres belső takarítása, rendeltetésszerű működésük folyamatos ellenőrzése
Az étterem épületének állagmegőrzése, javítása, karbantartása
Az épületgépészeti berendezések rendszeres ellenőrzése, javítása, karbantartása
Terv szerinti ellenőrző és megelőző karbantartási feladatok elvégzése
Hibakeresés, hibaelhárítás
Anyag, alkatrészbeszerzés
Kapcsolattartás a vállalat szerviz partnereivel

Elvárások

Érvényes B kategóriás vezetői engedély
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Önálló, felelős munkavégzés
Pontosság, precizitás, magas fokú szakmai igényesség
Tanulási hajlandóság
Rugalmasság

Előnyt jelent

Villanyszerelő vagy Erősáramú berendezés szerelő végzettség
Saját gépjármű

Céginformáció

A Full-Pack Kft. a magyarországi McDonald’s franchise pernere, és Budapesten illetve Szigetszentmiklóson gyorséttermeket üzemeltet és a  következő pozícióra várja pozitív, lendületes leendő új kolléga jelentkezését.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el  bérigényedet és fényképes önéletrajzod.