Karbantartó

  • Cég neve

    Frame Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 600e Ft éves bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Működő létesítmények, intézmények karbantartási- és átalakítás jellegű villanyszerelési munkái
  • Adatközpontok erősáramú villamos rendszereinek ellenőrzése, karbantartása
  • Kisebb villamos kivitelezési munkák, új berendezések üzembe helyezése eseti jelleggel
  • Feszültségmentesítések, karbantartási munkák végzése
  • Szakalvállalkozókkal együttműködés, munkájuk ellenőrzése

Elvárások

  • Villanyszerelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pontosság, megbízhatóság, együttműködő készség,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • FAM vizsga
  • Klímaszerelő képesítés/tapasztalat
  • F-gáz vizsga

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony
  • éves bónusz
  • magas minőségű eszközökkel történő munkavégzés
  • stabil háttér, jó munkahelyi légkör
  • a munkavégzéshez vállalati gépjárművet biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Frame Group csapatával hiszünk abban, hogy odaadó munkánkkal több tízezer ember mindennapjait tehetjük könnyebbé, kényelmesebbé és rendszerezettebbé.
Legyen szó ingatlanüzemeltetésről, kivitelezésről vagy energetikáról, célunk, hogy ügyfeleinket folyamatosan magas színvonalon szolgáljuk ki.
40 évnyi piaci tapasztalatunkat ötvözzük a legújabb trendekkel.