Karbantartó

  • Cég neve

    FCI Kompozit Kft.

  • Munkavégzés helye

    2251 Tápiószecső

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- a gyártásban lévő gépek napi karbantartása, felügyelete, javítása
- az épületek általános karbantartás, üzemeltetése
- gyártási- technológiai folyamatok megtanulása, elsajátítása

Elvárások

- Villanyszerelésben szerzett tapasztalat vagy képzettség
- Gépészeti, mechanikai szerelésben szerzett tapasztalat
- Műszakirajzok olvasásának, értelmezésének készsége
- Precizitás
- Önálló munkavégzés.
- Megbízhatóság, pozitív hozzáállás.

Előnyt jelent

- Lakatos munkákban, fém megmunkálásban, heggesztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Stabil munkahely. Hosszútávú jövőkép.
- Versenyképes fizetés.
- Jogtisztán, teljesen bejelentett bér
- Igényes munkakörnyezet.
- Bejárás támogatás.

Céginformáció

Cégünk 1972-től fejleszt és gyárt kompozit villamos szigetelőket, az európai piac egyik legmeghatározóbb gyártójának számítunk. Japán gyökereinkre mai napig büszkék vagyunk. Modern tápiószecsői üzemünkből a világ több mint 50 országába exportáljuk speciális kompozit szigetelőinket. Az elkövetkező évtizedekben az energetikában, illetve a villamosiparban jelentős fejlesztések várhatóak, így a szektor, illetve a cég helyzete kiemelkedően stabilnak mondható.

Amennyiben az általunk kínált álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzoddal jelentkezz.