Karbantartó

  • Cég neve

    DESIGN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2144 Kerepes, Patkó utca 9.

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  •  Kerepesi telephely technológiai gépészeti egységeinek (úszókapcsolók, tolózárak, átemelő szivattyúk) üzemi felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése
  • Telepi villamos berendezések, villamos kapcsolószekrények üzemi felügyelete, karbantartási feladatok elvégzése
  • LOFT vákuum-bepárló üzemeltetési, karbantartási feladatainak elvégzése
  • Telephelyi karbantartási munkák ütemezése, végrehajtása

Elvárások

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha….

  • Legalább 3-5 éves gyakorlati munkatapasztalat
  • Készségek, kompetenciák:
      • Proaktív együttműködés
      • Jó problémamegoldóképesség

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga
  • Gépész vagy villamos szakmunkás vagy műszaki szakközépiskola végzettség

Amit kínálunk

Mit ajánlunk számodra?

  • Főállású munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Cafeteria, már az első hónaptól (SZÉP-kártya) + év végi jutalom
  • Szakmai támogatás
  • Stabil vállalati háttér
  • 1 műszakban fogsz dolgozni, tervezni tudod a szabadidőd
  • Kedves, dinamikus csapat.

Céginformáció

A Design Kft. több, mint 30 éve foglalkozik hulladékok begyűjtésével, szállításával és kezelésével, ezzel magas szinten hozzájárul környezetünk védelméhez. Komplex technológiákkal és szolgáltatásaival a hazai piac egyik legnagyobb szereplője.

Fényképes önéletrajzod, bérigény megjelölésével, ill. " karbantartó pozíció" tárggyal várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.