Karbantartó

  • Cég neve

    Ceres Sütőipari Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Reptéri út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Elvégzi a meghatározott napi, időszakos és éves karbantartási munkákat.
  • A termelés során jelentkező gépészeti problémák azonnali megszüntetésén dolgozik.
  • Biztosítja a gépek és berendezések gépészeti javítási igényeinek szakszerű elvégzését.
  • Dokumentálja a gépek és berendezések javítását.

Elvárások

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • Önálló, pontos munkavégzésre való képesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, tanulási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, változatos munkaköri feladatok
  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér, béren kívüli juttatások

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen reggeli

Céginformáció

Vállalatunk az 1953-ban alapított Győr- és Vidéke Sütőipari Vállalat jogutódja, több mint 70 éves szakmai múlttal rendelkezik. A termékportfólió nagyobb részét a szendvicskenyerek és kalácsok, valamint az egészségtudatos táplálkozást támogató termékek teszik ki, melyeket két telephelyen, Győrben és Miskolcon gyártunk.
Vállalatunk hosszú évek óta a magyar sütőipari piac meghatározó szereplője.
Termékeinket folyamatosan fejlesztjük, alapvető értékeink közé tartoznak az innovációs készség, a megbízhatóság és kollégáink magas szintű elkötelezettsége.

„Minden ízében életrevaló”

Csatlakozzon Ön is a Ceres csapatához!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, vagy rövid bemutatkozó levelét!