Karbantartó

  • Cég neve

    Budapesti Gazdasági Egyetem

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • ellátja az intézmény területén a karbantartási munkákat és szakmai képesítésének megfelelően elvégzi a javításokat,
  • segítséget nyújt az intézményben esetenként felújítási, építkezési és egyéb rendezvényeknél előforduló munkálatokhoz,
  • folyamatosan ellenőrzi az épületben a szakterülete alá tartozó gépek, berendezések működését,
  • részt vesz a rendezvényekhez szükséges termek átrendezésében,
  • betartja az előírt szabványok, rendelkezések utasításait,
  • figyelemmel kíséri a karbantartási anyag készleteket, hiány esetén jelzi azt vezetőjének,
  • részt vesz a bútorok elhelyezésében, szállításában,
  • részt vesz kertészeti feladatok ellátásában, télen a hó takarításban,
  • karbantartja a használatra átvett szerszámokat és berendezéseket, szállító eszközöket figyelemmel kíséri az épületek állagát, és azok meghibásodása esetén a szakmai vezetőt értesíti.

Elvárások

  • kertész és általános karbantartó szakképesítés,
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői tapasztalat,
  • csapatmunkára való készség.

Előnyt jelent

  • több éves karbantartói vagy kertészeti tapasztalat,
  • általános karbantartói gyakorlat,
  • ArchiFM használatában szerzett tapasztalat,
  • felsőoktatásban szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:
  • alaposság, határozottság,
  • magas stressztűrő képesség,
  • rugalmasság,
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • fókuszban tartjuk a folyamatos szakmai és humán fejlesztést,
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre külső és belső képzések, valamint munkaidő-kedvezmény formájában is,
  • kedvező mobil flotta belépési lehetőség egy év munkaviszony eltelte után,
  • kedvezményes tanulási lehetőség az egyetem képzésein,
  • Egyetemünk a munka törvénykönyvének hatálya alá tartozik, így munkaviszony keretében történő foglalkoztatást ajánlunk,
  • béreink piaci szinten versenyképesek, amely mellé kiegészítő juttatásokat biztosítunk,
  • lehetőséget biztosítunk a szakmai fejlődésre képzés és munkaidő-kedvezmény keretében,
  • bízunk kollégáinkban, így a munkakörben önálló munkavégzés lehetséges, számítunk a felelősségteljes hozzáállásra,
  • a munkakör jellegéhez mérten rugalmas keretek közötti munkavégzésre lehetőség van,
  • megbecsüljük kollégáinkat, Egyetemünk biztos anyagi hátteret nyújt.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Budapesti Gazdasági Egyetem Magyarország legnagyobb üzleti közössége. Egyetemünkön a jövő gazdasági szakembereit, sikeres vállalkozóit, menedzsereit és vezetőit képezzük. Víziónk, hogy Közép-Európa egyik vezető – nemzetközi szinten is elismert – üzleti egyetemévé váljunk, amelynek eléréséért három karunkon több mint 700 munkatársunk dolgozik. A hazai és nemzetközi munkaerőpiac által elvárt tudást nyújtó képzéseinket 90 országból érkező mintegy 19.000 hallgatónk számára közel 400 oktatónk biztosítja, akik egyúttal inspiráló tudományos és szakmai közösséget is formálnak. Büszkék vagyunk hallgatóinkra, képzéseinkre, kutatási tevékenységünkre és munkatársainkra. Örülnénk, ha Te is csatlakoznál támogatói csapatunkhoz!

Itt a helyed, ha:
  • nem multinacionális céget keresel,
  • az eddig szerzett tapasztalataidat szeretnéd Magyarország első számú üzleti egyetemén kamatoztatni,
  • támogató szakmai közegben és egy szuper közösségben dolgoznál,
  • szakmai network-öt építenél 700 fős sokszínű tudományos és szakmai közösségünkben vagy magyar és nemzetközi üzleti partnereink körében,
  • érdekes és előremutató szakmai projektekben szeretnél részt venni, amelyek meghatározzák az Egyetem hosszú távú működését.