Karbantartó

  • Cég neve

    BMW Group Partner

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Köteles – a külön beosztás szerint – neki kiadott területet minden szolgálata alatt átnézni.
  • Az ott tapasztalt hibákat – amennyiben ez tőle elvárható és a szükséges feltételek biztosítottak – kijavítani.
  • Amennyiben ezt nem tudja elvégezni, köteles a szervezési igazgatóhelyettest értesíteni.
  • Amennyiben azonnali beavatkozást igénylő karbantartási munka adódik, azt köteles azonnal elvégezni.
  • Amennyiben ez nem lehetséges, haladéktalanul köteles felettesét értesíteni.
  • A dolgozó jogosult feladatainak jobb ellátása érdekében javaslattételre a közvetlen felettesének vagy a gimnázium igazgatójának.
  • A dolgozó jogosult az intézeti vagyont sértő, károsító bármely cselekmény, mulasztás esetén bejelentés megtételére.
  • Munkaköri kötelezettségének teljesítésénél:
  • a hivatali és szolgálati titok megőrzéséért fegyelmi és büntetőjogi felelősséggel tartozik;
  • kötelessége a mindenkori tűzvédelmi, munkavédelmi, közegészségügyi előírásokat betartani;
  • köteles az intézmény vagyonát gondosan kezelni, arra vigyázni;
  • anyagilag felelős a nem körültekintően végzett munkavégzése során okozott károkért és hibákért

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Alap karbantartási ismeretek
  • Jó fizikai állóképesség
  • Ápolt megjelenés
  • Stressztűrő képesség
  • Megbízható, pontos és precíz munkavégzés
  • Műszaki beállítottság
  • Büntetlen előélet
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Kiszámítható munkahely
  • Modern munkakörnyezet
  • SZÉP kártya juttatás a próbaidő letelte után

Céginformáció

AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A Magisz Kft. BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben és Nyíregyházán. Személygépkocsi, motorkerékpár márkakereskedésből, illetve márkaszervízből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét – így téve az autósokat és motorosokat szaktudásunk segítségével a BMW / MINI márka lelkes rajongóivá.

Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Debrecenbe azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW / MINI márka rajongóivá!

Leendő munkatársunkat keressük olyan megbízható és motivált jelölt személyében, aki igényes munkájával hozzájárul a környezetünk rendezettségéhez. Megváltozott munkaképességű és nyugdíjas pályázók jelentkezését is örömmel várjuk KARBANTARTÓ munkakörre.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését!

A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli.

Bízunk benne, hogy találkozunk!