Karbantartó ATEX ismeretekkel (szerelő és dokumentátor)

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veresegyház

  • Egyéb juttatások

    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Megbízónk veresegyházi telephelyére keresünk munkavállalókat

Karbantartó

pozícióba.
Legyél Te is a csapat tagja! Vegyél részt egy olyan munkában, ami a legfontosabb értékekről, az emberi életről szól.

Feladatok:

  • ATEX szerelési feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Karbantartási munkák előkészítése, terv szerinti ellátása 1 műszakos munkarendben
  • A váratlan meghibásodások elhárítása
  • Villamos eredetű hibák szakszerű elhárítása a hibaelhárítási protokollnak megfelelően
  • Az üzemviteli munkák előírt, naprakész dokumentálása
  • Az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel
  • A termelő berendezések környezetének, műhelyek, raktárak rendjének folyamatos fenntartása

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (villamos-, mechatronikai- vagy gépész területeken)
  • ATEX – Robbanásbiztos berendezések szerelője végzettség
  • Munkavégzéshez szükséges felhasználói szintű informatikai ismeretek. (MS OFFICE)

Előnyök:

  • PLC ismeretek, automatizált termelő berendezések karbantartásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszeripari tapasztalat.
  • LEAN, TPM ismeretek.
  • alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • piacképes fizetés
  • versenyképes béren kívüli juttatások
  • vállalati buszjárat több településről
  • vállalati étterem
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • kollektív élet- és baleset-biztosítás
  • éves egészségügyi szűrőprogram

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Veresegyház
  • foglalkoztatás: határozott idő, munkaerő-kölcsönzés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Karbantartó