Karbantartó

  • Cég neve

    Árkád Budapest

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Örs vezér tere 25/a.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Egy csapat tagjaként az ÁRKÁD Budapest teljeskörű karbantartói tevékenységének ellátása
  • Műszaki jellegű problémák felmérése, megoldása, hibamegelőző ellenőrzések elvégzése
  • Szakcégek munkájának koordinálása, felügyelete
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • A bevásárlóközpont folyamatos műszaki felügyelete és ellenőrzése
  • Fejlesztési és hiba-megelőzési javaslatok megfogalmazása a vezető felé

Elvárások

  • Műszaki végzettség (pl. gépész. villanyszerelő, épület karbantartó, lakatos) és ingatlan üzemeltetési tapasztalat
  • A gyakorlatban történő hiba feltárásra és megoldási javaslattételre való képesség
  • Nyitottság a két műszakos és hétvégi munkarendben történő munkavégzésre
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Izgalmas és színes munkakört kínálunk, modern környezetben
  • Odafigyelünk arra, hogy a munka-magánélet egyensúlya megmaradjon
  • Minden évben díjazzuk a teljesítményt
  • Biztonságos vállalati hátterünk van a mostani bizonytalan időkben is
  • A csapat és az állandóság számunkra érték
  • Stabil fizetést és béren felüli juttatásokat biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Jelentkezéshez fényképes önéletrajzot várunk fizetési elképzelés megjelölésével.