Sirály Étterem és Szálloda Kft. logo

Karbantartási vezető

  • Cég neve

    Sirály Étterem és Szálloda Kft.

  • Munkavégzés helye

    2025 Visegrád, Rév utca 15.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Visegrádon található wellness szállodába és közelében található két étterembe keresünk karbantartási vezetőt
  • A szállodai és éttermi épületek, wellness részleg (medencék, szaunák), berendezések és infrastruktúra működéséhez szükséges műszaki rendszerek karbantartása
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
  • Megelőző karbantartási munkák, általános állagmegóvási tevékenység megszervezése
  • Műszaki hibák elhárítása, műszaki zavarok kivizsgálása
  • Helyben megoldható villanyszerelési, javítási munkák elvégzése
  • Berendezések lehetőség szerinti javítása, vagy javíttatása, pótlása
  • Műszaki és karbantartási feladatok dokumentálása, riportok és nyilvántartások készítése, ezek rendszerének kialakítása
  • A működéshez szükséges anyag-, áru és eszköz beszerzések lebonyolítása, szállítási feladatok ellátása

Elvárások

  • Tapasztalat gépek javításában
  • Tapasztalat medencegépészet karbantartásában
  • Karbantartó csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Gépész vagy épületgépész technikusi végzettség
  • Szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér megállapodás szerint
  • Hosszútávra szóló, teljes munkaidős munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Cégünk egy évtizedek óta sikeresen működő visegrádi családi vállalkozás, viszont a karbantartási vezető pozíciója eddig nem létezett a vállalatnál. A folyamatos fejlesztések és bővítések miatt olyasvalakit keresünk, aki kialakít egy hatékony rendszert, amelyet utána sikeresen működtet, ezáltal az épületek állagmegóvása, a tervezett karbantartások és a karbantartó csapat munkájának beosztása, illetve ellenőrzése is új szintre emelkedik.