Karbantartási szakértő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk egy 100 %-ban magyar tulajdonban lévő Cégcsoport tagjaként a gyógyszeralapanyag gyártásban 25 éve meghatározó és elismert szereplő, nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is.

Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Munkád eredményei fontosak az emberek számára!

Ha ez Téged motivál és szívesen kibontakoztatnád szakmai képességeidet gyógyszeripari tevékenységeddel, csatlakozz hozzájuk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • A Karbantartás vezető munkájának szakmai támogatása,
  • A Metrológiai csoport munkájának szakmai felügyelete, ellenőrzése,
  • Műszaki fejlesztési irányok megfogalmazásában, költségbecslésében, végrehajtatásában való részvétel,
  • Egyeztetés a tervezőkkel, kivitelezőkkel, gyártókkal, belső megrendelőkkel, egyéb szervezeti egységekkel,
  • A Műszaki osztály eljárásainak felülvizsgálata és a GMP megfelelőséget biztosító dokumentáció biztosítása,
  • A Műszaki osztályt érintő folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelése,
  • A telephelyen induló beruházási projektekben való részvétel, műszaki egyeztetése a tervezőkkel, kivitelezőkkel,
  • A termelő és labor berendezések jogszabályokban előírt ellenőrzésének (pl. nyomástartó edények felülvizsgálata, érintésvédelmi vizsgálatok stb.) végrehajtatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépész/vegyipari gépész végzettség,
  • Precíz, pontos és dinamikus munkavégzés,
  • Önállóság,
  • Asszertív kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetéssel várnak,
  • Teljesítményértékelés és bónusz rendszerük elismeri a jó teljesítményt,
  • Átlátod a teljes cég működését, nem csak szeleteket, vagy részfeladatokat kell végezned a munkád során,
  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő középvállalkozásnak,
  • Ingyenes szakmai, nyelvi és kompetenciafejlesztést kínálnak,
  • Cafetéria rendszer működik,
  • Támogatják a vidékiek bejárását,
  • Kérhetsz elhelyezést a munkásszállón,
  • Van Home Office lehetőség,
  • Születésnapi és házasságkötési pótszabadságot, valamint a gyermekek számára nyári táborozást biztosítanak,
  • Élethelyzeti segéllyel támogatják a nehéz helyzetbe került munkavállalóikat,
  • Jó a hangulat, támogató a csapat, kikapcsolódhatsz a közösségi programjaikon,
  • A cég elismerten családbarát.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, IX. kerület. (Tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a parkolás ingyenes)
  • Munkaidő: Teljes munkaidőben heti 40 óra.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod bruttó bérigényed megjelölésével az alábbi „Jelentkezés” gombra kattintva!