Karbantartási Manager

  • Cég neve

    MSK Hungary Bt.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor, MSK tér

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Linux
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A német tulajdonú, családi vállalkozásként működő MSK Hungary nemzetközi szinten a csomagolási technológia és a robotika egyik piacvezetője. A folyamatos innovációnak, átfogó vevőszolgálatunknak és ütőképes csapatunknak köszönhetően vezető pozíciót értünk el az ipari csomagolási és a logisztikai rendszerek területén. Nyírbátori gyáregységünkben jelenleg több mint 350 munkatársat foglalkoztatunk, most új lehetőség nyílik az alábbi pozícióba:

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Az Ön feladatai:

  • Gép- és épületkarbantartási terület irányítása és felügyelete;
  • Karbantartói és javítási munkák, folyamatok meghatározása, kontrollja;
  • Karbantartás optimalizáció, hatékonyság növelés;
  • Megelőző karbantartási terv készítése, ütemezése;
  • Időszakos kötelező felülvizsgálatok koordinációja, ütemezése;
  • Beruházási feladatokban aktív részvétel;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a külső partnerekkel;
  • A társaság energia gazdálkodásával kapcsolatosan felmerülő kérdésekben, aktív támogató részvétel;
  • Közüzemi és energiaszolgáltatási szerződések előkészítésében részvétel;
  • Műszaki, karbantartási dokumentáció kezelése, nyilvántartások vezetése;
  • Hatósági adatszolgáltatással, megkeresésekkel kapcsolatos intézkedések;
  • Karbantartáshoz kapcsolódó riportok, prezentációk készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú releváns műszaki végzettség;
  • Legalább 5 év karbantartási területen szerzett munka tapasztalat (előny: gyártó cégnél);
  • Gyakorlati karbantartási vezetői tapasztalat min 3 év;
  • Alapvető ismeretek a következő területeken: hidraulikus rendszerek, vezérléstechnika, fémmegmunkálás;
  • Felelősségteljes hozzáállás;
  • Multitasking képesség;
  • Office magabiztos felhasználói ismerete (Excel, Word, PPT);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban-írásban).

Amit kínálunk:

  • SZÉP kártya
  • Támogatott egészséges étkezés, családi rendezvények;
  • Útiköltség hozzájárulás, védőfelszerelés és munkaruházat biztosítása;
  • Stabil vállalat, stabil munkahely;
  • Fiatalos légkör és a szakmai tapasztalat megbecsülésével.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Üzemeltető