Karbantartási és fejlesztési vezető

  • Cég neve

    SARPI Dorog Kft.

  • Munkavégzés helye

    2510 Dorog

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzem működéséhez szükséges karbantartások tervezése, irányítása. Az alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése.
  • Karbantartási költségek tervezése,  felügyelete, megelőző karbantartási program kidolgozása.
  • A karbantartó csapat munkájának irányítása.
  • A műszaki fejlesztésekben, beruházásokban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Min. 5 éves üzemi tapasztalat
  • Környezetvédelem iránti elkötelezettség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Jutalom, év végi bónusz,
  • MEDICOVER magánorvosi ellátás
  • Cafeteria,
  • vállalati autó

Céginformáció

A SARPI Dorog Kft. veszélyes hulladékok kezelésével, energetikai hasznosításával foglalkozó multinacionális vállalat. Magyarország egyik legjelentősebb környezetvédelmi szolgáltatója

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a lenti Jelentkezem gombra kattintva, vagy a 2511 Dorog, Pf.31. postacímre.