Karbantartási Csoportvezető

  • Cég neve

    IBIDEN Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunavarsány

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • Hirtelen meghibásodások okainak kivizsgálása, hibaelhárítás, megelőző intézkedések meghatározása/kivitelezése műszakos munkarendben

  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, tájékoztatás, jelentések készítése, megfelelő információáramlás biztosítása

  • A karbantartási feladatok kézbentartása, elosztása

  • A karbantartás tervezésének irányítása, végrehajtása, dokumentálása

  • Biztonsági előírások betartatása a beosztottakkal

  • Karbantartási napló vezetése a karbantartási műveletekről és állapotokról

  • Rendszeres riportálás szóban és írásban

Elvárások:

  • Legalább technikusi végzettség

  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat

  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat

  • Jó kommunikációs- valamint problémamegoldó képesség, pozitív hozzáállás

  • Biztonságorientált szemlélet

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel)

  • Angol nyelv középszintű ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkajogviszony

  • Versenyképes fizetés

  • Munkába járás támogatása

  • Fejlődési lehetőség, belső oktatási rendszer

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen weboldalunkon a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.