Karbantartási asszisztens / Irodai asszisztens

  • Cég neve

    Tower-International Kft.

  • Munkavégzés helye

    1132 Budapest, Visegrádi utca 19.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kezelt lakásokkal kapcsolatos karbantartási igények megoldása emailen, illetve telefonon angol és magyar nyelven.
  • Szakági karbantartók, illetve időpontok koordinálása.
  • Folyamatban levő, illetve elvégzett munkák lekövetése, rendszerben történő adat regisztrálása.

Elvárások

  • Problémamegoldó személyiség
  • Kiválóan kezeli a stresszes helyzeteket
  • Gyorsan tud reagálni ügyfél igényekre
  • Folyékonyan kommunikál angolul (szóban és írásban, nyelvvizsga nem követelmény)
  • Empatikus, diplomatikus személyiség
  • Kiválóan képes csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • Használati szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, stb.)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Érettségi bizonyítvány

Amit kínálunk

Cégcsoportunk közel 2 évtizede szolgál ki külföldi és hazai ingatlanbefektetőket. Cégünk több mint 800 lakóingatlant kezel, elsősorban Budapest belvárosában. Kezelési szolgáltatás fő profilja a hosszútávú bérlők kiszolgálása.
Cégünk továbbá meghatározó jelenléttel bír expat-típusú, magas kategóriájú bérlők kiszolgálásában, illetve céges bérlők ingatlan igényeinek megoldásában.

Céginformáció

Teljes állásba keresünk új kollégát fiatalos csapatunkba, akár azonnali kezdéssel, egy modern, belvárosi irodába.

Ha elnyerte a tetszésed, a JELENTKEZEM gombra kattintva, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod!