Karbantartás vezető

  • Cég neve

    TS Hungaria Kft

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A karbantartási csoport, valamint a külső szolgáltatók munkájának koordinálása
  •  Karbantartási ütemterv készítése, követése
  • A gépek számára szükséges energiaszolgáltató és–elosztó berendezések fenntartásának biztosítása
  • Közreműködés a területhez kapcsolódó beruházások és fejlesztések megvalósításában
  • Biztosítja a termelő gépek tartalékalkatrészeinek rendelkezésre állását
  • Kapcsolattartást a gépek beszállítóival, szervízelő munkatársaival.
  • Vállalati TPM működtetése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettséged van
  • Minimum 3 év tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörben
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudásod van
  • Jól ismered a következő programokat:MS Office, ezen belül kiemelten Excel, Power Point,ArchiCad vagy más rajztervező programok

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi hátterű cég;
  • Válsághelyzetekben is stabil iparág, elsődlegesen járműjavítási tevékenységet végzünk, ami biztonságot jelent munkavállalóinknak is a csak új gyártással foglalkozó iparágakkal szemben;
  • Nagyon jó munkahelyi közöség;
  • Munkába járás 100%-os támogatása helyközi járatokkal vagy 25 Ft/km költségtérítés autóval, ha nem Miskolcon élsz;
  • OTP SZÉP kártya cafetéria;
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta maximum 25% is lehet az elért céloktól függően.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

TS Hungaria Kft. vállalat Európa egyik legmeghatározóbb vasúti árufuvarozó vállalatcsoportjának, a Rail Cargo Group tagjaként működik a vasúti járműjavítás területén.
Karbantartás vezető munkakörbe keressük jövőbeli munkatársunkat.

Fényképes önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.