Karbantartás előkészítő

  • Cég neve

    VILATI SZERELŐ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1037 BUDAPEST, BOJTÁR utca 51.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Vilati Szerelő Zrt(Market cégcsoport)

Karbantartás előkészítő területünk

KARBANTARTÁS ELŐKÉSZÍTŐ

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A csapat ahová érkezni fogsz:

Egy fiatalos, barátságos és dinamikus csapat, akik egymást támogatva végzik mindennapos tevékenységüket. A magas szintű szakmai támogatás nyújtása és a határidők betartása nálunk elengedhetetlen, de a professzionalizmus mellett mindig jut idő egy kis vidámságra is.

Fejlődj együtt velünk és légy részese egy sikertörténetnek: vegyél részt építkezéseink teljes folyamatában - jelentkezz hozzánk!

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Épületvillamossági projekteket követő garanciális hibajelentések kezelése és ezek alapján karbantartási munkálatok előkészítése
  • Kisebb kivitelezési projektek előkészítői támogatása
  • Alvállalkozók pályáztatása, ajánlatok bekérése és összehasonlítása; szerződések és elszámolások előkészítése
  • Tervek felmérése és mennyiségszámítások készítése
  • Anyagmegrendelések lebonyolítása
  • Teljesítésigazolások előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal, tervezőkkel és a megrendelői oldal szereplőivel
  • Karbantartási és garanciális munkák adminisztrálása

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel épületvillamossági területen
  • 1-3 éves előkészítői gyakorlatod van épületvillamossági területen
  • Használtál már vállalatirányítási rendszereket
  • Felhasználói MS Office (Excel, Word) ismerettel rendelkezel
  • Nem okoz problémát az önálló munkavégzés
  • Precíz vagy és pontos
  • A felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled

Előny, amennyiben:

  • Garanciális és karbantartási feladatokban tapasztalattal rendelkezel
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul

Amit nyújtunk cserébe:

  • Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Market 6.0. – Az év Irodája különdíj 2020: A mi irodánk, a mi büszkeségünk; egy hely, ahol jól érezzük magunkat és magában hordozza azokat az értékeket, amelyeket közösen vallunk: a szakma iránti tiszteletet, az elhivatottságot, a szakmai tudást és a munkatársaink megbecsülését.
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).
  • Vízautomaták, ingyenes kávé és tea: többféle kávé, tea közül tudsz szabadon választani.
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, havonta tematikus napokat tartunk (pl. palacsinta, lángos és fagylalt napok) és negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Sport és kikapcsolódás: ingyenes fitneszterem, pétanque pálya, valamint kerékpártároló és kölcsönző a Székházban.
  • Egészségmegőrzés: ingyenes céges masszázs és házorvosi szolgáltatás, céges szűrőprogramok, Jókai-dental partnerkártya és szemüveg vásárlási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő