Kapcsolási rajz visszafejtő mérnök

  • Cég neve

    CTDI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 1183 Tóth Árpád utca 1.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 1-2 fő technikus vezetése, szakmai irányítása
  • Elektronikus mintatermékekből kapcsolási rajz visszafejtésének, megrajzolásának koordinációja
  • Az áramkörök visszafejtéséhez szükséges eszközök (maró-csiszológép, számítógép célszoftverrel, szkenner) rendeltetésszerű kezelése

Elvárások

  • Gyengeáramú villamosmérnöki végzettség
  • Elektronikus áramkörök kapcsolási rajzainak értelmezésében való jártasság, stabil rutin
  • Legalább középszintű angol kommunikációs készség, szóban, írásban egyaránt (riportálások, webkonferenciákon való részvétel)
  • Monoton, állandó, egyoldalú munkatvégzés elfogadása

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakör betöltésében szerzett tapasztalat
  • Áramkör visszafejtő szoftverek ismerete
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Jó koordinációs készség

Céginformáció

Cégünk, a CTDI Budapest Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk Kapcsolási rajz visszafejtő mérnök

Jelentkezni fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal lehet, fizetési igény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.