Kapacitáskezelés szakértő 2 éves határozott időre szóló szerződés

  • Cég neve

    MVM CEEnergy Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 144-150.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 18 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • A Társaság kapacitás lekötési és kapacitás kezelési feladatainak elvégzése, a vevőportfóliójában bekövetkező kapacitás változások kezelése
  • Rendszerhasználati szerződések megkötésének előkészítése, adminisztrációjának lebonyolítása, valamint a szükséges pénzügyi biztosítékok beszerzése
  • Kapacitásváltozások kapcsán az ügyfelek számára küldendő adatszolgáltatások összeállítása és az érintett felek tájékoztatása
  • Kapcsolattartás a rendszerüzemeltetőkkel
  • Rendszerhasználati jegyzőkönyvek és számlák ellenőrzése és teljesítés igazolása SAP EIP rendszerbe
  • A Társaság kapacitás adatokkal kapcsolatos igényeinek biztosítása, a kapacitás adatok napra készen tartása.

Amit kérünk

  • Gazdasági vagy mérnöki felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office megbízható ismerete
  • Precizitás, analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Innovativitás, proaktív hozzáállás, megbízhatóság, önállóság.

Előnyt jelent

  • Magyar földgáz piac sajátosságainak átfogó ismerete
  • Több éves tapasztalat földgáz-kereskedelmi területen
  • Erős informatikai affinitás és kiemelkedő Excel tudás.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • A legszélesebb tevékenységi körrel rendelkező energia vállalatcsoport valamint a nemzetközi földgázipar és -piac működésének megismerése
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, nyugdíj-, és egészségpénztári munkáltatói hozzájárulás)
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • Modern, színvonalas irodai környezet, kiváló infrastruktúrával
  • Üdülési, sportolási lehetőségek
  • Munkavállalók egészségmegőrzését célzó juttatások: napi gyümölcs, kedvezményes fitness lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Projektmenedzsment