Kampánymanager - Budaörs Központ

  • Cég neve

    Auchan Retail Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Válaszd azt, ami leginkább TE vagy!

Feladatok

  • Számítunk rád abban, hogy közreműködsz a vállalat kampánymenedzsment stratégiájának és folyamatának kialakításában, a kampányok éves tervezésében, negyedéves felülvizsgálatában
  • Hűségprogramhoz köthető Partnerprogramokat teljeskörű menedzseled
  • A vállalati felületek monetizációs feladataiból generálódó marketing kampányok megtervezed, lebonyolítod és monitorozod
  • A Rád bízott kampányok és projektek lebonyolítását teljes körűen koordinálod, budget-t készítesz és nyomon követed az eredményeket. A kampányokat előkészíted, a célcsoportot és kommunikációs csatornákat meghatározod
  • Részt veszel a kampányok eredményeinek értékelésében, javaslatot teszel a kampány folyamatok átalakítására, továbbfejlesztésére, az eredményesség növelésére

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (Gazdasági / Marketing / Kereskedelmi)
  • 2-3 év marketing kampány tapasztalatod van
  • Magabiztos felhasználói szinten kezeld a Microsoft Office programokat
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudásod van
  • Változásokhoz könnyen alkalmazkodsz és munkád során szívesen építesz társas kapcsolatokat
  • Célorientált vagy, fontos számodra az innováció megteremtése a legjobb eredmények elérése érdekében

Előnyök

  • Kereskedelmi, E-kereskedelmi vagy hűségprogram kampány tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik

  • Cafetéria kártya

  • 12% vásárlási kedvezmény

  • A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti

  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program

  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás

  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség

  • Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)

  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer

  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára

  • Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)

  • Akár heti 2 nap Home office lehetőség

  • Vállalati laptop és mobiltelefon

  • Első hónaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser