Celebi Ground Handling Hungary Kft. logo

Kamerakezelő biztonsági őr

  • Cég neve

    Celebi Ground Handling Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Celebi egy multinacionális földi kiszolgáló cég, amely 2006-ban kezdte meg a működését Magyarországon. Mára már piacvezetővé nőtte ki magát a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Felkelti az érdeklődésed, hogy reptéri munkavégzésről van szó?

Ez nem csak menőn hangzik, tényleg az!

Ha szeretnél egy izgalmas környezetben dolgozni, ahol nem csak tapasztalatot, de élményeket is gyűjthetsz, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Légy részese Te is ennek a különleges világnak, amely egyből magával ragad!

Csatlakozz hozzánk

KAMERAKEZELŐ BIZTONSÁGI ŐR

pozícióba.

Mutatjuk, hogy milyen feladatokban számítunk Rád:

  • Kamerák töltése, kiadása és beszedése; nyilvántartása
  • Felvételek letöltése és visszanézése
  • Biztonságot veszélyeztető események riportálása
  • Biztonsági Osztály tevékenységének támogatása

Mitől vagy Te az ideális jelölt?

  • Magyar állampolgárság
  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Büntetlen előélet és a pályázóval szemben nincs folyamatban büntető vagy szabálysértési eljárás
  • Többműszakos, akár 12 órás munkarend vállalása
  • Vállalod, hogy a kötelező, légivédelmi vonatkozású képzéseket teljesíted, a terület szabályozóit elsajátítod
  • Pontos és precíz, szabálykövető munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Személy- és vagyonőri igazolvány
  • CCTV üzemeltetés területén szerzett tapasztalat

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Stabil munkahely
  • Vonzó bérezési csomag
  • SZÉP kártya, szociális juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy összetartó és segítőkész csapat tagja lehetsz
  • Jó hangulatú műszakok
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony

Munkavégzés helye: Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Ha felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak jelentkezz a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, küldd el nekünk a fényképes önéletrajzodat!