Kalkulátor

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém megye

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk a fémfeldolgozás specialistája.
Sok éves gyártási tapasztalatuk hozzáértő partnerré teszi őket ügyfeleik számára Európa-szerte.
Az iparból és az üzletberendezési ágazatból ismert cégeknek, valamint feltörekvő induló vállalkozásoknak dolgoznak.

Minden embernek megvan a maga története és élettapasztalata, amit magával hoz.
Tiszteletben tartják ezt, ez gazdagítja őket, és teszi azzá, őket, akik most is.

Neked is megvan a saját történeted, amit szívesen megosztanál velük?
Add le jelentkezésed, hogy TE lehess csapatuk új tagja az alábbi munkakörben:

Kalkulátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékköltség becslésekhez kapcsolódó lehetséges potenciálok és rizikók dokumentációja és követése
  • Új termékek kalkulációjának elkészítése
  • Szériagyártás termékköltség becslések és variációk kidolgozása előzetes darabjegyzék és vázlatok, valamint egyeztetett műszaki tartalom alapján
  • Transzferárak kalkulációja a termékköltség alapján, árak beállítása
  • Kapcsolattartás a projektvezetőkkel, projekt csapattagokkal, beszerzés munkatársaival
  • A rendelkezésre bocsájtott információk alapján művelettervet és kalkulációt készít
  • Alapanyag, szerszám és bérmunka árakat kér be a beszerzésen keresztül
  • Gyárthatósági vizsgálatokat végez
  • Műveletterveket és darabjegyzékeket készít a vállalatirányítási rendszerben
  • Az árkalkulációkat rendszerezve tárolja
  • Vezeti a számára előírt dokumentációt
  • Elvégzi az osztályon rábízott feladatokat
  • Adatszolgáltatás a felettesei és a társosztályok felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettséggel és műszaki tapasztalattal VAGY műszaki végzettséggel és gazdasági tapasztalattal rendelkezel
  • Szóban és írásban jól kommunikálsz németül és / vagy angolul, egy nemzetközi vállalatcsoportnál fogsz dolgozni, nyelvtudásodra biztosan szükséged lesz
  • Biztos műszaki rajz ismereteid vannak
  • Dolgoztál már CAD/CAM programmal
  • Jól érzed magad, ha csapatban dolgozhatsz
  • Munkádat önállóan, precízen hajtod végre

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget biztosítanak egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező vállalatnál
  • Képzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Érdekes, kihívásokkal teli munkakört egy fiatalos csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Versenyképes bérezést és béren kívüli juttatási csomagot
  • Alapbéren felüli juttatást (mozgóbér)
  • Gyümölcs-nap, születésnapi bónusz
  • Utazási támogatást

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gyártó vállalatnál szerzett fémipari tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Műszaki munkatárs
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Közgazdász

Egyéb információ:

  • Helyileg hol fogsz dolgozni? Pápa környékén