Kalkulációs munkatárs

  • Cég neve

    ÁRKOSSY BÚTOR Kft.

  • Munkavégzés helye

    8440 Herend

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új termékek, anyagok, termék- és anyagárak folyamatos megismerése.
  • Árajánlat készítés a cégen belüli egységes elvek alapján.
  • Árajánlat kiadását megelőző egyeztetés vezető tervezőkkel, főmérnökkel, ügyvezetővel.
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Munka átadások egyeztetése, lebonyolítása.
  • Projektek támogatása
  • Termékbemutatókon való részvétel
  • Workshopok-on való részvétel

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség (előnyt jelent, ha faipari területről érkezel);
  • könnyedén kiigazodsz a műszaki rajzok világában;
  • megfelelő számítógépes ismerettel rendelkezel (Microsoft Office, Autocad);
  • munkájára igényes, precíz és megbízható személyiség vagy, akiben megvan az önálló-, illetve a csapatmunkára való készség,
  • terhelhető vagy.

Előnyt jelent

    • van gyakorlatod faipari munkák kalkulációjában
    • bútorszerekezeti ismeretek
    • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • kivételes betekintés egy olyan világba, ahol komplett szállodák, nemzetközileg ismert cégek irodái, villák és magánházak berendezései készülnek
  • változatos, kihívásokkal teli, mozgalmas munkakör
  • versenyképes alapbér, cafetéria, bejárási támogatás, mobiltelefon, laptop
  • hosszú távú perspektíva egy több, mint 30 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú vállalatnál
  • kellemes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Árkossy Bútor Kft. egy családi tulajdonban lévő, országosan ismert, egyedi bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozás. Erős, felkészült, kreatív csapattal a hátunk mögött dolgozunk immár 30 éve szem előtt tartva a bútorvilág trendjeit. A cég folyamatos fejlődése miatt új munkatársat keres herendi telephelyére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és minden elvárásunknak megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezés" gombra kattintva.