Kalibráló méréstechnikus

  • Cég neve

    CQSZ MÉRŐESZKÖZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Helyszíni kalibrálások végrehajtása (külső partnereknél),
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a megbízó képviselőjével a feladat lezárásáig,
  • Kalibrálásokhoz kapcsolódó nyilvántartások vezetése,
  • Mérési jegyzőkönyv / jelentés, kalibrálási bizonyítvány készítés.

Elvárások

  • Műszaki irányú, minimum középfokú villamos végzettség,
  • elektromos eszközök mérésében szerzett tapasztalat,
  • legalább 2 év mérésekben szerzett gyakorlat,
  • Önálló, precíz munkavégzés, tanulási készség,
  • Utazási hajlandóság országos helyszíni kalibrálások elvégzéséhez (akár több napos kiszállás vállalása),
  • Office programcsomag ismeret (Word, Excel),
  • B kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezető),

Előnyt jelent

  • Az ideális jelölt kiismeri magát az elektronika világában, gyorsan képes megtanulni a méréseket, átlátja a mérőeszközök és a kalibrálandó eszközök kapcsolódási pontjait. Jól kezeli a mérőeszközöket, képes elsajátítani a szakmai fogásokat.
  • Képes a megrendelőkkel írásban és szóban megfelelően, jól kommunikálni.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés a laboratóriumban és a megrendelő telephelyén egyaránt.
  • A céget jól képviseli, pozitív benyomást képes magáról és a cégről közvetíteni.
  • Dokumentációban precíz, pontos.

Amit kínálunk

  • bejelentett napi 8 órás főállás
  • általános munkarend (8h-16h)
  • kiemelt bérezés
  • kiszállási díj
  • laptop

Céginformáció

Akkreditált kalibráló laboratórium.
Kalibrálást végez a vevői, jellemzően gyártócégek számára akkreditált kalibráló laboratóriumában és külső helyszínen egyaránt.
Elismert és megbízható partnerként tartják számon a megrendelők, akiknek túlnyomó része állandó megbízó.
Székesfehérvári telephely, országos munkavégzés.

"Jelentkezés" gombra kattintva küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.