Kalibráló elektronikai technikus (villamos vagy elektrotechnikusi végzettséggel)

  • Cég neve

    Element Metech

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mérőeszközök laboros kalibrálása főként a tatabányai laboratóriumban, helyszíni kalibrálások végrehajtása más hazai és külföldi partnerünknél is (Csehország, Lengyelország, Románia stb.)
  • Különböző mérőműszerek (multiméterek, oszcilloszkópok, jelanalizátorok stb.) kalibrálása.
  • Minden szükséges oktatást és továbbképzést biztosítunk úgy a friss végzősök, mint a már gyakorlott szakemberek számára.
  • Nagyon érdekes munka a világ legkorszerűbb mérőeszközeivel (Keysight/Agilent, Rohde & Schwarz, Anritsu és még sokan mások).
  • Nálunk a mérőműszerek specialistájává válik, ami nem csak Magyarországon, hanem a világ egyéb táján is nagyra értékelt és keresett szakterületnek számít.

Elvárások

  • Műszaki irányú, elektronikai technikus végzettség (villamos képzettség, elektrotechnikus) vagy felsőfokú végzettség
  • A technikusi végzettség nélkülözhetetlen a pozíció betöltéséhez!
  • Az angol nyelv alapfokú verbális ismerete, fontos, hogy megértesse magát a mindennapi teendők során.
  • Az olvasott angol nyelv középfokú ismerete - amelynek során fontos, hogy megértse az adott műszer használati útmutatóiban leírtakat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel)
  • Függetlenség és rugalmasság. Külföldi szolgálati utak.
  • Egyéni vállalkozás indítása
  • Aktív B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszerismeret, mérőműszerekkel kapcsolatos, hasonló jellegű munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli pénzügyi értékelés
  • Stabil fizetés
  • Vállalkozói szerződés, jövőben munkaszerződés lehetősége
  • Céges laptop
  • Barátságos légkörű nemzetközi csapat csehországi székhellyel és 10 segítőkész kollégával
  • Modern műszerekkel felszerelt laboratóriumban lévő munkakörnyezet.
  • Étkezés hozzájárulás a szolgálati út esetén (magasabb órabér a külföldi munkavégzés esetén)
  • Túlórapénz
  • Fejlődés lehetősége az adott szakmai területen
  • Hazai és külföldi munkavégzés

Céginformáció

Az Element Metech vállalat az átfogó kalibrációs szolgáltatások vezető és független szolgáltatója Európában. A prágai és tatabányai laboratóriumunk az elektromos méréstechnikában használt mérőműszerek laboratóriumi, illetve az ügyfél telephelyén történő kalibrálásra specializálódott. Tapasztalatunk és kalibrálási lehetőségeink lehetővé teszik számunkra a világ legnagyobb elektronikai berendezések gyártóival való együttműködést.

Jelen pillanatban a tatabányai laboratóriumba keresünk egy egyéni vállalkozással rendelkező kollégát, valamint Prágába munkaviszonyban teljes munkaidóre kollégát. Prágai jövedelem megegyezés alapján.

Kérjük csatolja a magyar és angol nyelvű életrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.