Kábelfeldolgozó

  • Cég neve

    ''CabTec'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István körút

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Csatlakozók, kábelek, vezetékek előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő feldolgozása, szerelése.

Elvárások

- Minimum 8 befejezett általános iskolai osztály
- Jó kézügyesség
- Monotonitás tűrés
- Gyors munkatempó, szorgalom, kitartás

Amit kínálunk

- 1 műszak: 6:00-14:00 óra (állandó délelőtt) VAGY
- 2 műszak: 6:00-14:00 óra és 14:00 – 22:00 óra között (váltott műszakban)
- Együttműködő munkatársi környezet, munka-magánélet egyensúly biztosítása·
- Béren kívüli juttatás (CAFETERIA MÁR PRÓBAIDŐ ALATT)
- Ingyenes céges buszjárat több településről (pl.: Nagykőrös, Tiszaalpár-Lakitelek, Kiskunfélegyháza)
- 100 %-os helyközi és helyi (kecskeméti) bérlet térítése vagy 23 Ft/km üzemanyagköltség térítés
- Céges rendezvények (karácsonyi), gyümölcsnap
- CabTec élménynap minden hónapban
- Díjazzuk az újító ötleteket!
- Munkatárs ajánlási bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag.  A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai telephelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, a széles vevői köre (high-tech ipar, orvostechnika, légtechnika, kötött pályás, szárazföldi és légi fuvarozás), valamint a közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

A jelentkezés gombra kattintva, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát!