Junior Visual Merchandiser

  • Cég neve

    SPRINGFIELD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • útmutatók alapján biztosítsd a ruhák prezentálását az üzletben és a kirakatban
  • együttműködés az üzletvezetőkkel, boltok belső vm támogatása
  • újdonságok bevezetése, üzletben dolgozó kollégák VM tréningelése
  • üzletnyitásokon, átalakításokon való aktív részvétel
  • üzletek bútoronkénti felépítésének, a termékek kihelyezésének rendszeres ellenőrzése a mindenkori VM előírások alapján
  • heti eladási riportok elemzése
  • aktív részvétel az új kollekciók kihelyezéseben, szezonális cseréken
  • kirakatrendezés (manökenek öltöztetése, padló és berendezési tárgyak elhelyezése, kirakati kommunikáció kihelyezése) budapesti és a vidéki üzleteinkben is
  • közvetlen reportálás a senior VM managernek / márka vezetőségének
  • ötletelés, javaslattétel a bevételek növelésére VM szempontok figyelembevételével

Elvárások

  • érdekel a divat, kreatív, nyitott, proaktív személyiségű vagy
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • rugalmas és megbízható vagy
  • szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed
  • motivált vagy a kihívásokra és a folyamatos tanulásra
  • legalább alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel

Előny, ha van kirakatrendezői képzettséged vagy VM tapasztalatod.

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kellemes munkakörnyezet
  • szimpatikus, nyitott csapat
  • versenyképes fizetés + SZÉP kártya
  • 13. havi fizetés egy teljes naptári év ledolgozása után
  • dolgozói kedvezmények, amit az összes márkánknál fel tudsz használni (Springfield, Women’secret, Fifty)
  • telefon
  • alapvetően hétfőtől-péntekig történő munkavégzés (esetenként hétvégén)