Junior Villamosmérnök (Napelemes beruházások 20-50 MW-os kivitelezés)

  • Cég neve

    EXTOR Energy Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

EXTOR Energy Zrt.

Az EXTOR Energy Zrt. egy dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő Vállalat, melynek tevékenysége kiterjed naperőművek, alállomások és egyéb ipari beruházások tervezésére és kivételezésére, valamint az ehhez kapcsolódó eszközök szállítására, telepítésére és üzemeltetésére. A kiemelt szakértelemnek, professzionális eszközöknek, összehangolt együttműködésnek és nem utolsó sorban a csapatmunkának köszönhetően az elmúlt két évben több nagy volumenű projektben is bizonyítottunk országosan. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollegát az alábbi munkakörbe:

JUNIOR VILLAMOSMÉRNÖK
(Napelemes beruházások 20-50 MW-os kivitelezés)

FŐ FELADATOK:

  • Napelemparkok kivitelezéséhez kapcsolódó folyamatok támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Helyszíni bejárásokon történő részvétel
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Beszerzések ügyintézése
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Projektek nyomon követése
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Gyors logikus gondolkodás, precíz munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Betanítás – támogató Vezetők és kollégák
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier és életpályamodell
  • Széles körű betekintés az üzleti folyamatokba, műszaki megoldásokba
  • Komplex feladatkezelés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök