Junior Villamosmérnök (Alállomási és ipari projektek, közép- és nagyfeszültség)

  • Cég neve

    EXTOR Energy Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Az EXTOR Energy Zrt. egy dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő Vállalat, melynek tevékenysége kiterjed naperőművek, alállomások és egyéb ipari beruházások tervezésére és kivételezésére, valamint az ehhez kapcsolódó eszközök szállítására, telepítésére és üzemeltetésére. A kiemelt szakértelemnek, professzionális eszközöknek, összehangolt együttműködésnek és nem utolsó sorban a csapatmunkának köszönhetően az elmúlt két évben több nagy volumenű projektben is bizonyítottunk országosan. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollegát az alábbi munkakörbe:

JUNIOR VILLAMOSMÉRNÖK
(Alállomási és ipari projektek, közép- és nagyfeszültség)

Fő feladatok:

  • Tenderanyagok összeállítása, ajánlati folyamatok dokumentációja
  • A projektmenedzserek műszaki és adminisztrációs támogatása, szükség esetén helyettesítése
  • Beszállítói és alvállalkozói ajánlatok kiértékelése, véleményezése és megállapodások előkészítése
  • Szerződések előkészítésében, műszaki és egyéb dokumentációk összeállításában való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány
  • Gyors, logikus gondolkodás, precíz munkavégzés
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges gépkocsi, mobiltelefon
  • Betanítás – támogató Vezetők és kollégák
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier és életpályamodell
  • Széles körű betekintés az üzleti folyamatokba, műszaki megoldásokba
  • Komplex feladatkezelés
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök