Nemzeti Innovációs Ügynökség Zrt. logo

Junior tudáshasznosítási menedzser

  • Cég neve

    Nemzeti Innovációs Ügynökség Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Így fog kinézni egy napod:

  • napi szintű kapcsolattartással segíted a hozzád tartozó ügyfeleket a vonatkozó projektek előre mozdításában
  • egyeztetéseket szervezel országszerte, melyeken eleinte közösen, majd önállóan is képes vagy kellő szakmaisággal képviselni az Ügynökséget
  • proaktívan hozzájárulsz a szinergiák és lehetőségek feltérképezésében az ökoszisztéma működésének hatékonyabbá tétele érdekében
  • hazai és nemzetközi rendezvényeken, konferenciákon veszel részt vendégként vagy előadóként, illetve te magad is közreműködsz hasonló események megszervezésében
  • részt veszel döntéselőkészítő anyagok összeállításában

Elvárások

Akit mi keresünk:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • 2 - 3 év munkatapasztalat van a háta mögött, melyet
    • a vállalati/piaci szférában és/vagy
    • kutatás-fejlesztési projektek menedzselésében vagy ezek eredményeinek a piacra vitelében szerzett
  • érdeklődik az innovatív kutatási eredmények és fejlesztések piacra vitele iránt
  • jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezik
  • határozott a fellépése
  • önálló, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzésre alkalmas,
  • nagy munkabírás és stressztűrő képesség jellemzi
  • készség szinten képes használni a Microsoft irodai alkalmazásokat (World, Excel, PowerPoint, SharePoint)
  • ambiciózus
  • kreatív gondolkodás és problémamegoldó képesség jellemzi
  • csapatjátékos
  • gyorsan tanul és elkötelezett a terület iránt

Előnyt jelent

  • hazai innovációs ökoszisztéma valamely szereplőjénél (lehetőség szerint felsőoktatási intézményben) szerzett releváns tapasztalat innovációs területen
  • gazdasági, pénzügyi területen szerzett egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, aktív gépjárművezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség (mely részben lehetőség, részben elvárás is részünkről)
  • képzések
  • rugalmas munkavégzés változatos helyszíneken
  • jó hangulatú csapat
  • modern iroda a város szívében, közel az Astoriához

Céginformáció

A Nemzeti Innovációs Ügynökség (NIÜ) küldetése a hazai innovációs teljesítmény növekedésének elősegítése. Ehhez elkerülhetetlen az egyetemeken született eredmények piacra történő hatékony becsatornázása és hasznosítása.
Az ügynökség által kínált szolgáltatások segítséget nyújtanak az érintett szereplők számára a tudás- és technológia transzfer folyamataik hatékonyabbá és piacképesebbé szervezésében.

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, FIZETÉSI IGÉNYed megjelölésével.