Junior termékmenedzser

  • Cég neve

    Magyar Éremkibocsátó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Szabadság tér 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő termékportfóliók teljes körű menedzselése, termékek és kiegészítők készletének kontrollja, utánrendelése
  • Termékek életútjának folyamatos nyomon követése, elemzések, riportok készítése
  • Termék koncepciók adaptációja a magyar piacra a regionális stratégiával összhangban
  • Marketing tevékenységek eredményeinek nyomon követése, elemzése
  • Szövegírás (termékajánlatok, tanúsítványok)
  • Aktív részvétel a marketing kommunikáció kialakításában
  • Webshop termékoldalainak és a landing page-ek létrehozása és folyamatos frissítése
  • Vevő szelekciók elkészítése a kollekciós tevékenységekkel kapcsolatosan
  • Call Centerek tájékoztatása, kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség
  • Jó problémamegoldó képesség, szervezőkészség, precizitás, határozottság
  • Analitikus szemléletmód
  • Érdeklődés a történelem, az érmek és érmék iránt, nyitottság a numizmatika világára
  • Kreativitás és jó szövegíró képesség
  • Szívesen dolgozol csapatban, de önállóan is kiválóan boldogulsz
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Tapasztalat termékmenedzser munkakörben, vagy érmekkel, érmékkel kapcsolatos tevékenységekben

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség a belváros szívében
  • Béren kívüli juttatások
  • Home office lehetőség (heti 3 nap)
  • Modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Elismerő, támogató szakmai háttér

Céginformáció

A Magyar Éremkibocsátó Kft. az amszterdami központú Samlerhuset Csoport hazai tagjaként a világ mintegy 15 neves pénzverdéjével működik együtt az érmeforgalmazás területén. Cégünk elsődleges célkitűzései között szerepel az értékteremtés, a magyar kultúra és történelem megőrzése a jövő generációi számára.