Junior termékmenedzser

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nádudvar

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Leendő kollégánk feladatai:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • a szervezet műszaki üzletáginak megismerése,
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • agrárpiac megismerése,
  • értékesítési tevékenység hátterének megismerése,
  • készletgazdálkodási folyamatok elsajátítása.

Számunkra az ideális jelölt:

  • befejezett felsőfokú műszaki vagy agronómiai végzettséggel rendelkezik (közvetlenül a végzés előtt álló hallgatók jelentkezését is várjuk),
  • angol és/vagy német nyelvből középfokú nyelvvizsgával rendelkezik,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal,
  • jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,
  • megbízható, pontos és következetes,
  • kereskedelmi szemlélettel rendelkezik.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • gépészmérnöki végzettség,
  • járműmérnöki/ közlekedésmérnöki végzettség,
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági gépismeret.

Amit nyújtunk:

  • fix havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (Szép kártya és Egészségbiztosítás),
  • mobiltelefon, laptop,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • bejárás támogatása,
  • céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból.