Junior Technológiai Mérnök (vegyész, gépész)

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gyöngyöshalász

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

 Merülj el az izgalmas kihívásokban és legyél részese az egyik legmagasabban automatizált, kétszeres Top Employer minősítésű gyárnak

ahol a siker és a fejlődés új útjára léphetsz!

Feladataid a következők lesznek:

  • Elsajátítani a gumiabroncsok összetevőinek és felhasználásának ismeretét
  • Megérteni a termelő gépek működésének
  • Elsajátítani a termelési folyamatokat
  • Megismerni az Interspec/SCADA/Recept menedzsmentet
  • Segítségnyújtás és adatgyűjtés a próbagyártások során
  • Támogatni a folyamatfejlesztést vezetői instrukciók alapján
  • Nyomon követni más területek technikai vonatkozását
  • Részvétel a napi munkamenedzsment megbeszéléseken és technológiai támogatás nyújtása
  • Közreműködni a dokumentációk elkészítésében a próbagyártás és a folyamat alatt a TS16949 követelmények alapján
  • Előkészíteni a termék és folyamat hitelesítési jelentéseket

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Mérnöki végzettség (vegyész-, gépész-, ipari-, gyártómérnök, műszaki menedzser)
  • Középszintű szóbeli angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatépítési készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk cserébe:

  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes ebédelési lehetőség
  • Albérlet támogatás (60 km felett br. 90 000 HUF)
  • Házasságkötés, és gyermekvállalás esetén egyszeri egyösszegű támogatás
  • Munkába járás költségtérítése (30 HUF/km)
  • Bérelőleg rendszer
  • Rendszeres éves béremelés
  • Ad-hoc kisebb értékű juttatások

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyöshalász (vállalati busz felvevő pontjai: Puskás Ferenc Stadion, Hősök Tere, Kacsó Pongrácz lakótelep, Szerencs utca)

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!