Junior Supply Chain Operations Specialist (Operatív beszerző)

  • Cég neve

    GrandVision Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szemüvegkeretek és napszemüvegek bolti ellátásának biztosítása, készletszintek folyamatos nyomonkövetése
  • Folyamatos bolti készletoptimalizálás, átcsoportosítás, quality és szállítói visszáruk menedzselése
  • Keretek, napszemüvegek beszerzésével összefüggő szállítmányozási feladatok elvégzése
  • Rendelések szállítók felé történő leadása, rendelések nyomonkövetése, kapcsolattartás a szállítókkal, számlák igazolása, számlaeltérések egyeztetése
  • Rendszeres és ad-hoc jellegű forecast-ek, riportok, kimutatások, elemzések készítése a vállalati döntéshozatal támogatása érdekében
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal a hatékony vállalati működés elősegítése érdekében
  • Részvétel hazai és nemzetközi vállalati projektekben

Elvárások

  • Legalább 1-2 év munkatapasztalat logisztikai, ellátási lánc területen
  • Felsőfokú közgazdasági, külkereskedelmi végzettség (logisztikai tanulmányok előnyt jelentenek)
  • MS Excel magabiztos felhasználói szintű ismerete (kb 15 függvény, pl. Fkeres, SUM, HA és Pivot elemzések)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban, magabiztos nyelvhasználat
  • Analitikus, logikus gondolkodás, jó elemzőképesség
  • Motivált hozzáállás, tanulni és fejlődni akarás

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerismeret

Amit kínálunk

mi kínálunk neked:

  • Éves bónuszt
  • Pozitív légkörű, modern irodát, szép környezetben
  • Folyamatosan fejlődő, a munkavállalói iránt elkötelezett vállalatot
  • Összetartó, támogató fiatalos csapatot
  • Rendszeres szakmai és csapatépítő programokat
  • Változatos feladatok mellett szakmai és személyes fejlődési lehetőségeket
  • Home office lehetőséget
  • Stabil, megbízható hátterű nagyvállalati közeget

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A magyar optikai piac vezető szereplője, a GrandVision Hungary Kft, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és kedvet kaptál, hogy csatlakozz csapatunkhoz várjuk önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a Jelentkezem gombon keresztül. Alig várjuk, hogy megismerhessünk!