Junior stratégiai beszerző (határozott idejű szerződés)

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Pulcz utca 44.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • A kategóriamenedzser szakmai felügyelete mellett koordinálja és lefolytatja a versenyeztetési, értékelési és kiválasztási folyamatokat, az érintett üzleti egységek képviselőivel együttműködve feladata a versenyeztetési és ajánlatkérési felhívások (dokumentációk) elkészítése, értékelési szempontrendszer és értékelési jegyzőkönyv összeállítása
  • A beszerzési igényeket, a piaci folyamatokat és tendenciákat figyelemmel kíséri és elemzi azokat, valamint felméri a lehetséges kockázati tényezőket
  • Részt vesz a rövid- és középtávú beszerzési tervek kidolgozásában, a beszerzési kiadások, a várható beszerzési igények és piaci információk alapján - összhangban a mindenkori vállalati és beszerzési stratégiával
  • Elkészíti, és figyelemmel kíséri a havi és negyedéves tagvállalati és MVM csoportos beszerzési jelentéseket
  • Folyamatos kapcsolatot tart a feladatköréhez tartozó beszerzési kategóriákban releváns szállítókkal, részt vesz a szállító előminősítési, minősítési és értékelési folyamatokban
  • Hatékonyságnövelés érdekében javaslatokat fogalmaz meg, kezdeményez, és aktív részese azok megvalósításának
  • Elvégzi a beszerzési feladataihoz kapcsolódó adminisztrációs teendőket, a különböző beszerzés támogató rendszerekben
  • A megkötött szerződéseket nyilvántartja, azok kimerülését havi rendszerességgel nyomon követi

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy diploma
  • Legalább 1 éves tapasztalat beszerzési/logisztikai/egyéb területen
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó csapatjátékos
  • Szervezőkészség, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerek (pl.: SAP, SRM) ismerete
  • Elektronikus beszerzési rendszerek (eBeszerzés, eKatalógus stb.) ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Segítőkész, támogató csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés