Junior SQA mérnök

  • Cég neve

    BorgWarner Oroszlány Kft.

  • Munkavégzés helye

    2840 Oroszlány, Táncsics Mihály út 111.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszállítói minőségügyi problémák kezelése (kivizsgálás és szükség esetén válogatás indítás, 8D-k koordinálása)
  • Beszállítókkal való kommunikáció
  • Beszállítókra visszavezethető hibák kiterhelésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Bejövőáru vizsgálatok koordinálása
  • Belső minőségügyi problémák koordinálása, akciók meghatározása, aktív részvétel a bevezetésben
  • Vevői reklamációk kivizsgálásában, intézkedések bevezetésében való aktív részvétel
  • Napi kapcsolattartás a termelő és a támogató területekkel

Elvárások

  • Főiskolai / egyetemi gépészmérnök / járműgépész / műszaki menedzser végzettséggel rendelkezel vagy éppen diplomaszerzés előtt állsz
  • Angolul magabiztosan kommunikálsz mind szóban, mind írásban
  • „Can do” attitűddel rendelkezel, hozzáállásodat proaktivitás jellemzi
  • Nem áll távol tőled a precizitás, strukturált gondolkodás

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzési lehetőségre egy stabil, megbízható, TIER1-es autóipari beszállító cégnél
  • Értékes szakmai tréningeket biztosítunk számodra
  • Rugalmas munkaidőben dolgozol majd és home office-ra is lehet lehetőséged
  • Extra szabadságra leszel jogosult már a belépéskor
  • Költözési támogatás nyújtása adható
  • Összetett kompenzációs csomaggal értékeljük a munkádat: éves bónusz, havi bruttó 49 000 Ft Cafeteria, nettó 50 Ft/km üzemanyag támogatás, bónusz, kedvezménykártya

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Üzemanyag gazdaságosság, csökkentett károsanyag kibocsátás és nagyszerű teljesítmény- a BorgWarner lehetővé teszi mindezt. Vezető autóipari beszállítóként innovatív erőátviteli megoldásokat kínálunk. Termékeink megtalálhatóak a hatékony benzines, a dízel, a hybrid és az elektromos járművekben, a haszongépjárművekben, valamint a nem közúti járművekben egyaránt. A folyamatos innováció iránti ekötelezettségnek köszönhetően a BorgWarner olyan környezetbarát megoldásokat nyújt, melyek tökéletesítik a vezetés élményét, a teljesítményt és a megbízhatóságot.A BorgWarner Turbo Systems üzletága kipufogógázzal hajtott turbófeltöltőket fejleszt és gyárt. Olyan turbófeltöltő rendszereket készítünk, melyeknek döntő szerepük van a vezetési élmény és az üzemanyag fogyasztás javításában, valamint a környezetbarát járművek fejlesztésében világszerte. Magyarországon több, mint 15 éve vagyunk jelen. Oroszlányi gyárunkban modern és tiszta munkakörnyezetben, kiemelkedő munkabiztonsággal, autonóm munkacsapatainkkal és innovatív munkatársainkkal a világ piacvezető autógyártói számára készítünk kiváló minőségű turbófeltöltőket.