Junior sales support specialist

  • Cég neve

    ASUS Magyarország Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Minket keresel, ha:
  • Te is aktívan részt szeretnél venni értékesítési kapcsolataink telefonon történő generálásában
  • nem okoz gondot ügyfeleink igényeinek telefonos azonosítása és felmérése
  • bekapcsolódnál a teljes sales csapat munkájának támogatásába
  • különböző problémákon különféle emberekkel dolgozni felüdülést jelent számodra
  • hajlandó vagy ismeretlen területre belépni, hibázni és abból tanulni
  • tudásod naprakészen tartása ugyanolyan fontos számodra, mint új ismeretek szerzése

Elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha:
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel, vagy hamarosan végzel
  • kiválóan beszélsz angolul
  • nem riadsz vissza az időnként monoton feladatoktól
  • van némi sales tapasztalatod
  • szereted a kihívásokat
  • jó csapatjátékos vagy de önállóan is szívesen dolgozol

Előnyt jelent

  • IT sales területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ha telefonos és személyes találkozón jól elboldogulsz meglévő és új ügyfelekkel
  • kiváló nyílt és interaktív kommunikációs, valamint interperszonális készség
  • ügyfélközpontúság és adekvát alkalmazkodás/reagálás képessége
  • hatékony problémamegoldó készség

Amit kínálunk

Ha minket választasz:
  • modern környezetben, garantáltan jól fogod érezni magad
  • rugalmas munkaidőben dolgozhatsz cégünk budapesti vagy miskolci irodájában, de természetesen a home office is lehetőség
  • pozíciód bérezése fix lesz, teljesítményarányos bónusszal
  • SZÉP kártya juttatások várnak
  • egy vidám, nyitott, segítőkész csapat tagja lehetsz

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el szakmai önéletrajzodat, amelyben jelöld meg a bruttó fizetési igényed.